Ověřte si rychlost a cenu

GIGABITOVÁ OPTIKA


 • Optický internet - připojení na celý život

  optické připojení je jediná technologie, která umožňuje připojení v řádech Gigabitů. Data k Vám domů se budou šířit rychlostí světla po optických kabelech s extrémní životností až 30 let. Optický kabel řeší neduhy metalických kabelů a nabízí to, co od svého budoucího připojení budete potřebovat: extrémní rychlost a vynikající stabilitu. Lepší technologie v současné době neexistuje.

 • Gigabitové připojení do každého bytu

  v AmigoNetu nejsme zvyklí na kompromisy, a proto ani naši zákazníci se nemusí nijak omezovat. Tam kde ostatní končí, my začínáme. 1000/1000Mbit nabízíme jako základní připojení, protože Gigabit je to nejlepší, co na dnešním trhu můžete získat a s námi ho získáte bez příplatků.

 • Optika až do bytu

  v AmigoNetu nemáme rádi polovičatá řešení, a proto u nás budete připojeni optickým vláknem až do bytu. Bohužel na dnešním trhu “optické vlákno až do bytu” stále není standard a mnoho sítí, které nesou nálepku “optická” jsou optické jen zčásti a do bytu Vám vede metalické vedení, které v takovou chvíli Vaše připojení degradují, což současně znamená, že dříve nebo později se taková síť bude muset ve Vašem bytě předělávat.

 • Vybudování bytové přípojky ZDARMA

  při výstavbě sítí nových generací je potřeba překážky rozvoje vysokorychlostního internetu odstraňovat. U nás proto nenajdete bariéru v podobě vstupních poplatků. Bytovou přípojku Vám zřídíme zdarma. Vybudování bytové přípojky zabere méně než 1 hodinu, čímž zhodnotíte svůj byt. Rozhodnutí, kdy začnete využívat našich služeb je pak už pouze na Vás.

 • Otevřená síť - nejlepší řešení nejen pro Vaši nemovitost

  máme dlouhodobý cíl sloučit více poskytovatelů do jedné infrastruktury. Přicházíme tak s něčím co dává smysl nejen majitelům nemovitostí ale současně přináší přidanou hodnotu v podobě jediné sítě pro více poskytovatelů. Toto řešení přináší dokonalou konkurenci na jediném kabelu. Pokud Vás trápí nadbytečné kabely a zásuvky ve Vašem bytě, podpořte tento projekt, připojte se do otevřené sítě AmigoNet a řekněte sbohem zbytečným kabelům.

 • 0% riziko 100% spokojenost

  AmigoNet je předplacená služba bez úvazků. Vy sami rozhodujete o tom, jestli službu chcete dále využívat či nikoliv. Ať už je důvod jakýkoliv, stačí přestat platit a služba se sama deaktivuje. Neuznáváme žádné poplatky za připojení nebo dokonce za odpojení, proto když budete chtít službu opět využívat, stačí pouze provést platbu a dojde k obnovení připojení. Mnoho chatařů, podnájemníků či studentů tak každoročně ušetří x-měsíčních plateb, kdy nepobývají ve svém bytě a přesto, když potřebují tak, jsou okamžitě online.

 • AmigoNet - jednoduše správná volba

  prostě nás zkuste. S námi nic neriskujete a můžete za nejlepší cenu na trhu získat nejrychlejší připojení ve městě. U nás neexistují žádné sankce, měsíční pronájmy za modemy ani další skryté poplatky. Čím dřív se připojíte, tím víc ušetříte Vaší peněžence a zbavíte se trápení s pomalým připojením. Věříme, že to je ta poslední změna internetu, kterou provedete, protože s takovou myšlenkou naši síť stavíme.

 • Vše zvládnete sami

  A to nejlepší na závěr. V AmigoNetu vše stavíme tak, abyste byli schopni obsloužit se sami bez cizí pomoci. Sami si tak můžete objednat technika. Sami si můžete diagnostikovat funkčnost připojení. Jednoduše online a přesně v moment kdy potřebujete. Nepotřebujete volat na infolinky a čekat až Vás na druhé straně pochopí. Připojte se a nechte AmigoNet pracovat za Vás.

PRÉMIOVÝ BEZDRÁT


 • Nejlepší bezdrát ve městě - nejnovější technologie

  Každý chce být nejlepší, ale na špici může být jenom jeden. AmigoNet budujeme s myšlenkou být první volbou na poli bezdrátového internetu. Na trhu působíme 15 let a za tu dobu jsme se poučili z mnoha chyb, prošli mnoho slepých uliček a našli desítky způsobů jak věci nedělat. Toto hledání nám pomáhá být stále lepší a nabízet službu, o kterou máte zájem. Odměnou nám je neustále rostoucí počet připojených domácností a spokojených zákazníků.

  K dosažení perfektní služby potřebujete ty nejlepší technologie, a to zpravidla bývají ty nejnovější. Velmi rádi inovujeme a vylepšujeme každou část sítě, která se zdá být slabým článkem. Naše neochvějná víra v modernizaci se nám vrací ve stále rostoucích kapacitách sítě a vysoké spolehlivosti provozu, kterou disponují novější zařízení na rozdíl od těch zastaralých. Díky tomu, nabízíme na bezdrátu takové rychlosti, které byste očekávali na kabelovém připojení.

 • Konkurence se nebojíme - nemáme žádné závazky

  V AmigoNetu nehrajeme na závazky, protože věříme ve svobodu. Zastáváme názor, že pokud nejste s něčím spokojeni, neměli byste to používat a nikdo by Vás k tomu neměl nutit. Proto u nás nenajdete smluvní závazky, protože jedině tak máte možnost volby. S námi nejdete do rizika a nehrozí Vám žádné sankce nebo penále za předčasné ukončení služby. V AmigoNetu máte jistotu, že pokud naše služby nebudou ve Vašich očích perfektní, můžete je kdykoli přestat využívat. A to je pro nás ten největší bič k tomu, aby naše služby byly perfektní.

  Někdy se prostě věci zdají být tak skvělé, že je těžké tomu uvěřit. A taková nedůvěra může být často důvodem, který vede k neochotě změnit něco, co sice není tak perfektní ale zato důvěrně známé. Může to znít jako klišé, ale opravdu víme, že na bezdrátu nabízíme lepší službu než konkurence, proto se nebojíme srovnání a naopak jej vyhledáváme. Protože věříme, že každá domácnost, která s námi získá osobní zkušenost se o ni může následně podělit se svým okolím a díky tomu můžeme očekávat pozitivní recenzi. Všem potencionálním zákazníkům proto nabízíme 30-denní testovací období, které je zcela zdarma včetně instalace, kdy si nás můžete vyzkoušet a zjistit, jestli to co říkáme, vidíte stejně jako my.

 • Sdílíme své know-how

  Vzhledem k nepřetržitým investicím do technologií, jsme se dostali do stavu, kdy si uvědomujeme, že řada menších poskytovatelů není schopna tyto investice realizovat a kdy je zde značný rozdíl mezi kvalitou naší páteřní sítě a kvalitou sítě menších poskytovatelů. Proto jsme se rozhodli k něčemu ojedinělému a otevřeli jsme naši síť ostatním poskytovatelům. Skrze naši síť tak mohou připojovat své zákazníky a ochutnat technologie ke kterým by se těžko dostali. Díky tomu, zde budujeme společný projekt, který dává smysl nejen nám, ale také lidem, kteří díky našim zkušenostem mají možnost se vzdělávat a spolupracovat na společných cílech.

INTERNETOVÁ TELEVIZE


 • Jak začít používat Amigo!Televizi?

  Je to jednoduché, stačí pouhé 2 kliky. Přihlašte se do Amigo!Baru, kde máte 2 možnosti:

  Vyzkoušet nezávazně TELEVIZI

  Kliknutím na tuto volbu můžete zcela ZDARMA na 14 dní vyzkoušet službu Amigo!Televize. K dispozici budete mít programový balíček Startovací, který obsahuje 119 programů (80 HD). Po ukončení 14-denního testovacího období se stačí přihlásit do Amigo!Baru a Vybrat typ služby, jejíž součástí je TELEVIZE.

  Vybrat typ služby, jejíž součástí je TELEVIZE

  Pokud jste rozhodnuti objednat si službu Amigo!Televize nebo Vám skončilo 14-denní testovací období. Přihlašte se do Amigo!Baru a kliknutím na Vybrat typ služby a zvolte službu, která obsahuje TELEVIZI a zároveň můžete vybrat doplňkové balíčky s rozšiřujícími TV kanály. Po provedení objednávky se Vaše aktuální objednaná služba ukončí. Nevyčerpaná část předplatného bude okamžitě vrácena do kreditu, objedná se Vám nová služba, kterou jste si právě vybrali a zpřístupníme Vám vybrané TV kanály. Poté je potřeba provést platbu za vybranou službu a změnit trvalý příkaz, protože se Vám posunulo jak zúčtovací období tak výše platby.

 • Ovládni svou TV a staň se pánem svého času!

  Amigo!Televize Vám otevře oči a zcela změní způsob sledování televize na který jste byli zvyklí. Jakmile si pořídíte Amigo!Televizi, stanete se pánem své televize a budete určovat vysílací časy jednotlivých programů. Jak je to možné? Amigo!Televize má funkci zpětného zhlédnutí, která Vám umožní vrátit se zpět v čase až o 7 dní a přehrát si libovolný program z televizní nabídky. Svůj oblíbený pořad tak můžete sledovat přesně v ten moment, kdy se to hodí Vám a ne ve vysílacích časech, který určil někdo jiný.

  Další skvělou funkcí, kterou oceníte, je možnost kdykoliv pozastavit právě sledovaný pořad. Uděláte si pauzu, dokončíte vše, co právě nesnese odkladu a program opět spustíte přesně tam, kde byl zastaven.Amigo!Televize Vám tak dává možnost zcela ovládnout svou televizi. Už se Vám nestane, že byste promeškali začátek pořadu nebo Vám unikl nějaký klíčový okamžik, protože jste museli odběhnout od televize. Amigo!Televize je služba, která se podřizuje Vašim požadavkům a Vy určujte pravidla vysílání.

  A také něco navíc. Pokud se díváte zpětně získáváte výhodu v tom, že nejste-li vášnivým sledovačem reklamních spotů, můžete je jednoduše přeskočit a během pár vteřin se přesunout v čase o několik minut dopředu a pokračovat ve sledování Vašeho oblíbeného pořadu, takže před obrazovkou strávíte přesně tolik času kolik chcete a neplýtváte tím svým.

 • Bohatá televizní nabídka pro každého na míru

  Amigo!Televize nabízí až 232 televizních programů z toho 146 v HD. To už je slušná porce zábavy, kde si každý může vybrat podle svého gusta. Programová nabídka je rozdělena na balíček Startovací, který obsahuje 119 základních programů a pro ty z Vás, kteří chtějí něco navíc máme doplňkové balíčky rozdělené do žánrových skupin.

 • 4K kvalita obrazu bez kompromisů

  Varování: Kvalitní obraz je návykový! Jakmile jednou začnete sledovat obraz v té nejvyšší kvalitě, nebude Vás bavit už nic jiného. Amigo!Televize nezná kompromisy a zvládne i tu nejlepší 4K kvalitu obrazu. Užívejte jasných obrysů.

 • Zbav svůj dům antén a satelitů, Neřeš přechod na DVBT-2

  Amigo!Televize je moderní služba 21. století, která pro šíření televizního obrazu využívá sítě Internet. Jediné, co potřebujete pro příjem chytré Amigo!Televize je kvalitní připojení k internetu a televizní přístroj s označením “SmartTV”. Toto označení nese drtivá většina nově nabízených televizí a je velmi pravděpodobné, že pokud máte televizi ne starší než 5ti let, vlastníte již “SmartTV” V takovém případě je instalace velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Televizi připojíte k internetu, nainstalujete aplikaci, přihlásíte se a můžete začít sledovat TV program.

  Ve srovnání s anténním příjmem televizního signálu ušetříte za práci technika, který musí přijet, vylézt na střechu a naladit signál. S Amigo!Televizí žádné antény, satelity ani set-top-boxy potřebovat nebudete. Tato zařízení ze svých domovů a střech můžete demontovat. Váš dům Vám poděkuje, když nebude ověšený anténami, komíny nebudou poničeny od vrtání různých držáků a střecha ušetřena od nohou vstupujících techniků.

  Pohodlně se usaďte, pusťe si Amigo!Televizi a všechny antény nechte za dveřmi Vašeho domu. Jedinou změnu, kterou v budoucnu uděláte je, že si koupíte větší televizi 🙂

 • 4v1 - jedna televize pro celou domácnost

  Jeden účet, jedna platba a až 4 různá zařízení na kterých můžete současně sledovat Amigo!Televizi. Běžná domácnost má více členů a nejedna rodinná hádka může začít tím, že každý chce sledovat něco jiného. S Amigo!Televizí toto není problém, protože Vám umožníme sledovat svůj oblíbený program na více zařízeních, ať už je to televize, počítač, notebook, tablet či telefon. Stačí se pohodlně usadit do oblíbeného křesla a nebýt nikým vyrušován.

 • Sleduj televizi na cestách, kdykoliv a kdekoliv

  Amigo!Televize je služba internetové televize, která pro příjem vyžaduje pouze kvalitní připojení k internetu a zařízení vhodné pro přehrání videa. Díky tomu je s Vámi Amigo!Televize všude tam, kde můžete být on-line. Až pojedete na cesty nebo pošlete Vaše děti na studia do zahraničí, přibalte si notebook, tablet či telefon a budete mít přístup k Vašim předplaceným programům a dokonce i v zahraničí můžete sledovat českou televizi. Amigo!Televize je totiž dostupná kdykoliv a kdekoliv v rámci celé EU, stačí být on-line.

 • Kvalitní signál za každého počasí

  Jedním z hlavních kritérií podle kterého budete posuzovat kvalitu zážitku při sledování televize je kvalita obrazu bez rušivých elementů. Amigo!Televize přijímá signál přes internet, a proto narozdíl od signálu přijímaného anténou nebo satelitem není nijak ovlivěn meteorologickými podmínkami. Díky tomu získáte nekolísavý signál v té nejvyšší kvalitě za každého počasí.

  Nemít antény se vyplatí - nemusíte řešit jejich údržbu, nebo dokonce lézt na střechu, když něco nefunguje. S Amigo!Televizí se už nebudete bát ani silných vichrů, které otáčejí anténami ani bouřek, které mohou poničit přijmací zařízení, zesilovače a přinášejí práci pro servisní techniky.

 • S Amigo!Televizí je “Smart” každé zařízení

  Amigo!Televize má nejširší podporu zařízení na českém trhu a proto lze nainstalovat na téměř každém zařízení které znáte. Pro všechny ostatní případy máme Android TV Box, který naučí ta zbylá zařízení být “Smart”

  Podporujeme následující zařízení a platformy:
  Televize - Samsung, LG, Panasonic, Hisense, Sony, Philips, Thomson, TCL, AndroidTV
  Operační systémy - Windows, MacOS, iOS, Android
  Platformy - AppleTV, Chromecast, Android set-top-box

 • Funkce Nahrávej

  Nestačilo Vám 7 dní zpětného zhlédnutí? Budete se chtít podívat na některý pořad zase znovu? Můžete. Libovolný pořad si jednoduše uložíte do svých Nahrávek, kde na Vás bude čekat po dobu 6ti měsíců. Nepotřebujete žádné domácí uložiště nebo disk. Vybraný pořad Vám nahrajeme zcela zdarma a budeme ho pro Vás archivovat. Kdykoliv tak budete moci přijít do svých Nahrávek a zmáčknutím jednoho tlačítka uložený pořad přehrát.