Gigabitová optika

Gigabitová optika

1000 Mbit/s

Prémiový bezdrát

Prémiový bezdrát

500 Mbit/s

AmigoTV - 10 VÝHOD INTERNETOVÉ TELEVIZE


1) Ovládni svou TV a staň se pánem svého času!

AmigoTV Vám otevře oči a zcela změní způsob sledování televize na který jste byli zvyklí. Jakmile si pořídíte AmigoTV, stanete se pánem své televize a budete určovat vysílací časy jednotlivých programů. Jak je to možné? AmigoTV má funkci zpětného zhlédnutí, která Vám umožní vrátit se zpět v čase až o 7 dní a přehrát si libovolný program z televizní nabídky. Svůj oblíbený pořad tak můžete sledovat přesně v ten moment, kdy se to hodí Vám a ne ve vysílacích časech, který určil někdo jiný.

Další skvělou funkcí, kterou oceníte, je možnost kdykoliv pozastavit právě sledovaný pořad. Uděláte si pauzu, dokončíte vše, co právě nesnese odkladu a program opět spustíte přesně tam, kde byl zastaven.

AmigoTV Vám tak dává možnost zcela ovládnout svou televizi. Už se Vám nestane, že byste promeškali začátek pořadu nebo Vám unikl nějaký klíčový okamžik, protože jste museli odběhnout od televize. AmigoTV je služba, která se podřizuje Vašim požadavkům a Vy určujte pravidla vysílání.

A také něco navíc. Pokud se díváte zpětně získáváte výhodu v tom, že nejste-li vášnivým sledovačem reklamních spotů, můžete je jednoduše přeskočit a během pár vteřin se přesunout v čase o několik minut dopředu a pokračovat ve sledování Vašeho oblíbeného pořadu, takže před obrazovkou strávíte přesně tolik času kolik chcete a neplýtváte tím svým.


2) Bohatá televizní nabídka pro každého na míru

AmigoTV nabízí až 156 televizních programů z toho 72 v HD. To už je slušná porce zábavy, kde si každý může vybrat podle svého gusta.

Programová nabídka je rozdělena na balíček “Start”, který obsahuje 73 základních programů a pro ty z Vás, kteří chtějí něco navíc máme doplňkové balíčky rozdělené do žánrových skupin.

Kompletní programovou nabídku najdete zde.


3) 4K kvalita obrazu bez kompromisů

Varování: Kvalitní obraz je návykový! Jakmile jednou začnete sledovat obraz v té nejvyšší kvalitě, nebude Vás bavit už nic jiného. AmigoTV nezná kompromisy a zvládne i tu nejlepší 4K kvalitu obrazu. Užívejte jasných obrysů.


4) Zbav svůj dům antén, satelitů, set-top-boxů a přebytečných kabelů

AmigoTV je moderní služba 21. století, která pro šíření televizního obrazu využívá sítě Internet. Jediné, co potřebujete pro příjem chytré AmigoTV je kvalitní připojení k internetu a televizní přístroj s označením “SmartTV”. Toto označení nese drtivá většina nově nabízených televizí a je velmi pravděpodobné, že pokud máte televizi ne starší než 5ti let, vlastníte již “SmartTV”

V takovém případě je instalace velmi jednoduchá a zvládnete ji sami. Televizi připojíte k internetu, nainstalujete aplikaci, přihlásíte se a můžete začít sledovat TV program.

Ve srovnání s anténním příjmem televizního signálu ušetříte za práci technika, který musí přijet, vylézt na střechu a naladit signál. S AmigoTV žádné antény, satelity ani set-top-boxy potřebovat nebudete. Tato zařízení ze svých domovů a střech můžete demontovat. Váš dům Vám poděkuje, když nebude ověšený anténami, komíny nebudou poničeny od vrtání různých držáků a střecha ušetřena od nohou vstupujících techniků.


5) 4v1 - jedna televize pro celou domácnost

Jeden účet, jedna platba a až 4 různá zařízení na kterých můžete současně sledovat AmigoTV. Běžná domácnost má více členů a nejedna rodinná hádka může začít tím, že každý chce sledovat něco jiného. S AmigoTV toto není problém, protože Vám umožníme sledovat svůj oblíbený program na více zařízeních, ať už je to televize, počítač, notebook, tablet či telefon. Stačí se pohodlně usadit do oblíbeného křesla a nebýt nikým vyrušován.


6) Sleduj televizi na cestách, kdykoliv a kdekoliv

AmigoTV je služba internetové televize, která pro příjem vyžaduje pouze kvalitní připojení k internetu a zařízení vhodné pro přehrání videa. Díky tomu je s Vámi AmigoTV všude tam, kde můžete být on-line. Až pojedete na cesty nebo pošlete Vaše děti na studia do zahraničí, přibalte si notebook, tablet či telefon a budete mít přístup k Vašim předplaceným programům a dokonce i v zahraničí můžete sledovat českou televizi. AmigoTV je totiž dostupná kdykoliv a kdekoliv v rámci celé EU, stačí být on-line.


7) Kvalitní signál za každého počasí

Jedním z hlavních kritérií podle kterého budete posuzovat kvalitu zážitku při sledování televize je kvalita obrazu bez rušivých elementů. AmigoTV přijímá signál přes internet, a proto narozdíl od signálu přijímaného anténou nebo satelitem není nijak ovlivěn meteorologickými podmínkami. Díky tomu získáte nekolísavý signál v té nejvyšší kvalitě za každého počasí.

Nemít antény se vyplatí - nemusíte řešit jejich údržbu, nebo dokonce lézt na střechu, když něco nefunguje. S AmigoTV se už nebudete bát ani silných vichrů, které otáčejí anténami ani bouřek, které mohou poničit přijmací zařízení, zesilovače a přinášejí práci pro servisní techniky.


8) S AmigoTV je “Smart” každé zařízení

AmigoTV má nejširší podporu zařízení na českém trhu a proto lze nainstalovat na téměř každém zařízení které znáte. Pro všechny ostatní případy máme Android TV Box, který naučí ta zbylá zařízení být “Smart”

Podporujeme následující zařízení a platformy:
Televize - Samsung, LG, Panasonic, Hisense, Sony, Philips, Thomson, TCL, AndroidTV Operační systémy - Windows, MacOS, iOS, Android
Platformy - AppleTV, Chromecast, Android set-top-box


9) Funkce Nahrávej

Nestačilo Vám 7 dní zpětného zhlédnutí? Budete se chtít podívat na některý pořad zase znovu? Můžete. Libovolný pořad si jednoduše uložíte do svých Nahrávek, kde na Vás bude čekat po dobu 6ti měsíců. Nepotřebujete žádné domácí uložiště nebo disk. Vybraný pořad Vám nahrajeme zcela zdarma a budeme ho pro Vás archivovat. Kdykoliv tak budete moci přijít do svých Nahrávek a zmáčknutím jednoho tlačítka uložený pořad přehrát.


10) Neřeš přechod na DVBT-2

Bonusový důvod na konec. Pohodlně se usaďte, pusťe si AmigoTV a všechny antény nechte za dveřmi Vašeho domu. Jedinou změnu, kterou v budoucnu uděláte je, že si koupíte větší televizi 🙂