Amigo!Bar

Rychlý servis – minimální výpadky

  • Vadí Ti dlouhé výpadky, během kterých se nemůžeš připojit k internetu?
  • Nemůžeš se nikam dovolat, když nevíš proč Ti nejde internet?
  • Připoj se k Amigo!Netu a zjistíš, že kvalita je u nás na prvním místě a o každém výpadku se můžeš jednoduše informovat

1. Výpadky řešíme v řádech minut!

Ani Amigo!Net není dokonalý a každé zařízení se může porouchat. Otázkou každého poskytovatele je, jak umí takové situace řešit. U nás máme dohledový systém, který nás informuje o každém detailu na našich vysílacích bodech. Nepřetržitě tak máme pod dozorem špatné odezvy, kapacity páteřních spojů i jednotlivých vysílačů, a dalších informací, které mohou mít neblahý vliv na používání internetu. Pokud vznikne nějaký problém, během 1 minuty jsme o tom informováni a začínáme věci řešit. Celá naše síť je navržena a stavěna velmi jednoduše tak, aby nebylo problematické v případě krizové situace zařízení vyměnit. Tím se snižuje doba našich výpadků na řád několika minut.


2. Ozveme se následující pracovní den!

Pokud zaznamenáš jakýkoliv problém s připojením, máš kdykoli možnost využít naší Non-stop SMS infolinky a informovat se na stav vysílacího bodu tím, že nám problém nahlásíš. V takovém případě si můžeš být zcela jist, že nejpozději následující pracovní den se Ti ozve naše technická podpora, která Ti pomůže.