Amigo!Bar

Jak se stanu Amigem?

1. Pošli SMS AMIGO

Pokud máš zájem o Amigo!Net nebo chceš více informací o cenách, pokrytí a našich výhodách stačí zaslat SMS ve tvaru AMIGO na telefonní číslo 605 705 805. Nejpozději během následujícího pracovního dne se Ti sami ozveme, zodpovíme všechny Tvé dotazy, probereme otázku pokrytí a budeš-li mít zájem dohodneme realizaci připojení. S námi ušetříš za volání a navíc se dozvíš vše, co budeš potřebovat.


2. Kdo mě připojí?

Instalace technikem
Instalace technikem je pro tebe nejpohodlnější cestou k připojení. Technik provede veškerou práci potřebnou k připojení.
Přijede k Tobě a ověří přímou viditelnost na náš vysílač. Následně provede konfiguraci zařízení, upevní anténu, protáhne kabel k počítači a nainstaluje připojení na Tvém počítači.

Jakmile bude vše hotové, vyučtuje Ti Amigo!Balíček, cestovné, práci a použitý materiál dle ceníku.

Běžně se účtuje:
  • Amigo!Balíček
  • Cestovné
  • Konfigurace zařízení
  • Montážní práce


Samoinstalace
Samoinstalace vyjde velmi levně, protože tu nejsložitější práci si uděláš sám a technik u tebe nestráví tolik času. Pro její zvládnutí nepotřebuješ znalosti počítačů a sítí, budeš ale potřebovat nářadí.

Tento způsob spočívá v tom, že k Tobě přijede technik, který ověří přímou viditelnost na náš vysílač. Prodá Ti Amigo!Balíček a další potřebný materiál, který budeš potřebovat pro připojení. Dále Ti vysvětlí, kam je potřeba protáhnout kabel, případně jak namontovat držák na anténu. Jakmile budeš mít vše pripravené, přijede znovu, aby nasměroval anténu a zprovoznil připojení ve Tvém počítači.

Vyučtuje Ti Amigo!Balíček, cestovné, konfiguraci zařízení a práci dle ceníku. Takto budeš mít jistotu, že máš správně vyladěnou anténu a internet Ti poběží v pořádku.

Pokud si nejsi jistý, že to zvládneš, zvol raději instalaci technikem

Běžně se účtuje:
  • Amigo!Balíček
  • Cestovné
  • Konfigurace zařízení


3. Aktivuj si svůj účet a užívej internetu

Pokud jsi připojený správně, zobrazí se Ti naše přihlašovací stránka, která Tě vyzve k zadání přihlašovacích údajů. Pokud ještě nemáš přihlašovací údaje, můžeš si je zřídit přímo na přihlašovací stránce.

Při prvním přihlášení budeš vyzván ke kontrole svých údajů, změně hesla a souhlasu se Všeobecnými podmínkami. Následně si sám vybereš, který z našich tarifů budeš chtít využívat a provedeš první objednávku. Pro okamžité zprovoznění internetových služeb můžeš využít dočasného připojení ZDARMA pouhým odesláním SMS. Při následném přihlášení Ti je již k dispozici celý internet.