Amigo!Bar

Bydlíte v signálem nepokryté oblasti?

  • Ahoj "skoroAmigo!". Pokud nám dáte vědět, že máte zájem o internet, pokusíme se dosud nepokrytou lokalitu, ve které bydlíte, pokrýt signálem. Proto neváhejte a zaregistrujte se!

1. Jak to funguje?

V lokalitě, kde bydlíte není v současné době vybudovaný vysílač (HotSpot). Proto nejste pokryti signálem a nemůžete se prozatím připojit. Pokud máme vysílač (HotSpot) postavit, potřebujeme, aby se na něj připojilo co nejvíce Amigos. Obecně platí, že čím více zájemců se nám hlásí z nepokryté oblasti (registrují se!), tím větší snahu Amigo!Net vyvíjí pro pokrytí této oblasti. Proto je velmi důležité, aby se každý, kdo má zájem o připojení, zaregistroval.


2. Chcete nám pomoci s hledáním dalších zájemců?

Je potřeba sdělit co nejvíce lidem, že máme zájem vybudovat v dané oblasti vysílač a poskytovat levný internet. "SkoroAmigo", pomož nám a společnou myšlenku o zřízení vysokorychlostního internetu začni šířit do svého okolí, mezi své kamarády, sousedy, známé a přátele. Pokud se i jim bude myšlenka líbit, stačí, když se stejně jako vy zaregistrují.


3. Jak se dozvíte, že je vysílač postaven?

Pokud jste se správně zaregistrovali, sami Vás kontaktujeme, jakmile vysílač postavíme. Zjistíte-li sami, že vysílač je již postaven, můžete se rovnou připojit. Aktuální informace o nově postavených vysílačích naleznete na www.amigonet.cz.


4. Zaregistroval jste se?

Pokud ne, zaregistrujte se ať o vás víme.