KONTAKTY A PODPORA

Stačí poslat zprávu s Vaším požadavkem a naši kolegové se postarají o jeho vyřešení

Díky naší moderní online chatové podpoře získáte rychlou a efektivní pomoc. Nyní s námi můžete komunikovat přímo a bez zbytečných průtahů. Namísto čekání v hlasovém automatu a složitého vybírání správné volby, čekání na operátora "který právě vyřizuje požadavky ostatních" nebo riskování, že operátor nerozumí vašemu problému, máte u nás možnost komunikovat přímo s celým naším týmem podpory. Všichni naši kolegové vidí vaše požadavky v reálném čase, což umožňuje rychlejší a efektivnější řešení vašich problémů. Takto zkracujeme dobu vyřešení na minimum a zároveň se vyhnete nepříjemným situacím, kdy by vás někdo telefonicky kontaktoval v nevhodný čas. Navíc je veškerá komunikace pečlivě archivována v našem systému. Toto nám nejen umožňuje kdykoliv se k vašim požadavkům vrátit, ale také nám poskytuje cennou zpětnou vazbu. S pomocí pokročilých nástrojů, jako je AI (umělá inteligence), tuto zpětnou vazbu využíváme k neustálému zlepšování našich služeb a k poskytování ještě lepšího zákaznického zážitku.


Amigo!Bar

Vítejte v Amigo!Baru, vašem digitálním centru pomoci pro všechny vaše potřeby. Ať už potřebujete informace o našich službách, stáhnout faktury, prohlédnout smlouvy, otestovat svou přípojku nebo máte jiný požadavek a chcete s námi chatovat, Amigo!Bar je tu pro vás. Díky naší moderní online chatové platformě získáte rychlou a efektivní pomoc. Stačí se přihlásit na www.amigonet.cz svým emailem a heslem.

WhatsApp

Pokud jste neustále v pohybu nebo nemáte čas navštívit Amigo!Bar, máme pro vás skvělou zprávu! Nyní můžete využít naši online podporu přímo přes WhatsApp na čísle +420 605 705 805. Stejně jako v Amigo!Baru je i WhatsApp napojen na naši moderní online chatovou platformu, což zajišťuje, že dostanete rychlou a efektivní pomoc kdykoliv a kdekoli.

SMS brána

Pokud jste neustále v pohybu, nemáte čas navštívit Amigo!Bar nebo preferujete jiné komunikační kanály než WhatsApp, máme i pro vás řešení! Nyní můžete využít naši online podporu přímo přes SMS na čísle +420 605 705 805. Stejně jako chat v Amigo!Baru je i naše SMS služba napojena na naši moderní online chatovou platformu, což zajišťuje, že dostanete rychlou a efektivní pomoc kdykoliv a kdekoli. Je však důležité poznamenat, že SMS je tradiční způsob komunikace a bohužel neumožňuje posílat obrázky a videa.

E-mail

Pokud si s námi přejete komunikovat oficiální cestou, prosíme, zašlete nám email na info@amigonet.cz E-mailová komunikace je formální způsob, který mnoho úřadů a institucí vyžaduje jako oficiální komunikační kanál.